Hakkımızda

MCS KELEPÇE VE HAVLUPAN İMALAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ.;

MCS KELEPÇE olarak İstanbul Büyükçekmece'deki fabrikamızda 20 yılı aşan tecrübemizle yapı sektöründe hizmet vermekteyiz. Yüksek kalite Boru kelepçesi üretimiyle başlayan kuruluş sürecimiz,üretim bandımıza mekanik bağlantı ekipmanlarını da katarak gelişmeye ve büyümeye devam etmiştir.

Sektördeki birçok yeniliğe öncülük eden firmamız, AR-GE departmanımızın çalışmaları sonucunda ,tüketici odaklı ürünler tasarlayarak,uygulayıcıya zamandan tasarruf edeceği kolay montaj imkanı sunan ürünleri piyasaya arz etmektedir.Firmamız Türkiye'de ve dünyada en prestijli projelerde olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.Ürünlerimizi yerel ve ulusal pazarlarda çeşitli organizasyonlara katılarak tanıtmaya gayret ediyoruz.Üretimimizin % 70'ini yurt dışına ihraç etmekteyiz.

Batı avrupa,Balkanlar ve ortadoğu Ülkeleri başta olmak üzere yaklaşık 44 ülkeye yaptığımız ihracatlarla, ülkemizde ve dünyada güvenilir marka olmanın sorumluluğunu taşıyor ve daha iyiye ulaşmak için var gücümüzle çalışıyoruz.TSE,ISO 9001,GOST,OHSAS (İŞ GÜVENLİĞİ) kalite belgelerine sahibiz.

Müşterilerimizi dostlarımız olarak kabul ettiğimizden dolayı onların güvenini ve memnuniyetini herşeyin üzerinde tutuyoruz.Her zaman kaliteyi ve güvenilirliği ön planda tutan şirket politikamızla,sizlerle işbirliği içinde olmaya devam edeceğiz.MCS ailesi olarak değerlerimiz: Müşteri memnuniyeti Kalite bilinci Verimlilik Sorumluluk duygusu Sosyal sorumluluk Sürekli gelişim ve yenilik