Mcs Buralardaydı;

Firma Gezimizden;

20 yıldan uzun süredir inşaat sektöründe çalışıyoruz. Fabrikamız Büyükçekmece, İstanbul'da bulunmaktadır. Yüksek kaliteli boru kelepçesi üretimine başlayan ve geliştirmeye devam eden firmamız, üretim hattına bağlantı elemanları ve diğer ürünler ekleyerek büyümeye devam etti.Sektörümüzde birçok yeniliğin öncüsü olan ve Araştırma ve Geliştirme departmanının çalışmaları sonucunda tüketiciye yönelik ürünler geliştiren ve pazardaki ürünleri temsil eden şirketimiz.

MCS markası olarak kelepçelerimiz, Türkiye ve dünyadaki prestijli projeler tarafından kullanılıyor. Yerel ve uluslararası pazarlarda çeşitli etkinlik ve fuarlara katılarak ürünlerimizi tanıtmak için çalışıyoruz.Ürünlerimizin% 70'ini yurt dışına ihraç ediyoruz. Batı Avrupa, Balkanlar ve Orta Doğu ülkeleri dahil olmak üzere 44 ülkeye ihracat yapıyoruz. Ülkemizde ve dünyada güvenilir bir marka olmaktan sorumluyuz ve daha fazlasını elde etmek için her türlü çabayı gösteriyoruz.TTSE, ISO 9001, GOST, OHSAS kalite belgelerine sahibiz.

Müşterilerimizi arkadaşlarımız olarak kabul ediyor, her şeyden önce güven ve memnuniyetine değer veriyoruz. Her zaman kalite ve güvenilirliği her zaman ilke edinen şirketimizin politikalarına uygun olarak sizinle işbirliği yapmaya devam edeceğiz.